קטגוריות
קידום אתרים

קידום אתרי אינטרנט בעברית

קידום אתרי אינטרנט בעברית או אפילו באנגלית אך בישראל אינו כמו קידום אתרי אינטרנט אחרים בשפות או בארצות אחרות. ישנם שלשה הבדלים עיקריים בין קידום אתרי אינטרנט ישראלים לבין קידום אתרי אינטרנט אחרים.

קידום אתרי אינטרנט ישראלים נעשה בשפה העברית, מה שאין כך כמובן בקידום אתרי אינטרנט בארצות אחרות וזה יוצר הבדלים רבים מנקודת מבט של מקדם אתרים הפועל בסאו קלאסיק, בשפה האנגלית לדוגמא, ישנם מילים נרדפות רבות וזה מקשה על קידום אתרי אינטרנט באנגלית מכיוון שיש להתחשב במילים רבות יותר, אבל בעברית אין המציאות כן, מספר המילים הנרדפות לכל מילה מועטות מאוד ולרוב אין מילים נרדפות כלל (לאדם הממוצע) ולכן סאו קלאסיק יכולה להשים את מלוא תשומת לבה למילות מפתח בודדות ולקדמם טוב יותר, זוהי נקודה שחברות קידום אתרי אינטרנט רבות אינן שמות לבן אליו ועושות טעויות רבות בכך.

הבדל נוסף שיש בין קידום אתרי אינטרנט ישראלים לבין קידום אתרים בארצות אחרות הוא התחרותיות על המקום הראשון,

סאו קלאסיק הינה חברה ותיקה של קידום אתרים ומכירה היטב את השוק מעבר לים ואת התחרות שם, התחרות בישראל לעומת התחרות מעבר לים הינה קלה ביותר וזאת מכיוון שהענף של קידום אתרים חדש יחסית בישראל ואילו בארצות אחרות (ובמיוחד בארה"ב) התחום הזה קיים כבר עשרות שנים ולכן בגלל חוסר מודעותם של בעלי אתרים רבים, אין בידיהם ידע ומיומנות רבה להתמודד עם מקדמי אתרים מקצועיים כמו בחברת סאו קלאסיק.

ישנו עוד הבדל בין קידום אתרי אינטרנט בישראל לבין קידום אתרים במדינות אחרות שהינו פחות טכני מההבדלים הנ"ל, כידוע האופי של האדם הישראלי הממוצע שונה מאוד מאופים של אנשים במדינות אחרות וההבדלים אינם כהבדלים הצפויים שיש בין תרבויות שונות, ההבדלים שבין הקהל הישראלי לבין הקהל הלא ישראלי הינם הבדלים ניכרים ומרובים עד לאין שיעור ואף בתוך הקהל הישראלי יש פילוגים רבים מאוד ביניהם משכילים וביניהם עממיים, ביניהם ליברליים וביניהם שמרנים וכו' ולכן האתר אינטרנט צריך להיות בנוי, מעוצב ומסודר בדרך שונה מאד מאתרים שמשווקים בחוץ לארץ ולרוב מוכרחים אנו בתור מקדמי אתרים להתאים את האתר אינטרנט בהתאם לקהל יעד ספציפי מאוד.

סאו קלאסיק מתמידה מאוד בהתאמת הקידום בהתאם לארץ שבה האתר אינטרנט משווק והניסיון הרב של סאו קלאסיק בחו"ל ובארץ תורם רבות ליכולת שלה לקדם את אתרי האינטרנט של לקוחותיה במנועי חיפוש. אנחנו תמיד דואגים להתמקד במילות המפתח המדויקות ביותר לקידום במנועי חיפוש וזאת על ידי תרגיל בהיקף של 25 שעות ויותר, איננו מפחדים מתחרות קשה אך תמיד נותנים אותה ולעולם אנחנו משקיעים זמן ומחשבה להיכנס לראשו של האדם הישראלי ומקדמים את האתר להעדפותיו.