קטגוריות
קידום אתרים

מקדם אתרים בגוגל

אחד מן המקצועות הנחשקים ביותר היום בישראל בכלל ובתחום האינטרנט בפרט זה קידום אתרים והרבה אנשים פוקדים היום את התחום בשאיפה להיות מקדם אתרים שתפקידו העיקרי (בין אם הוא עובד עצמאית ובין אם עובד כשכיר בחברת קידום אתרים) הוא לקדם אתרי אינטרנט למקום הראשון בתוצאות החיפוש של מנועי החיפוש (בעיקר גוגל ישראל).

סאו קלאסיק מנוהלת על ידי מקדם אתרים מוסמך אשר למד במכללת ג'ון ברייס תל אביב (המוסד הגדול ביותר בישראל להכשרת מקדמי אתרים) ובתור חברה המנוהלת על ידי מקדם אתרים מקצועי אנחנו יודעם שישנם שלש תכונות עיקריות שכל מקדם אתרים צריך לקנות: ניסיון, תחרותיות ויצירתיות.

אין מקדם אתרים שיכול להתחרות בזירות הגדולות (על מילות מפתח תחרותיות) ללא ניסיון של לפחות שנתיים עד שלש שנים בתחום הקידום אתרים, עליו להתנסות בכל התכסיסי קידום הקיימים היום ובתועלותיהם של כל שיטות הקידום ולדעת בדיוק איזה שיטת קידום היא טובה מחברתה.

לא פחות חשוב הוא הניסיון במנועי החיפוש השונים ובמיוחד גוגל כדי לדעת בדיוק איך מנועי החיפוש מגיבים לפעולות שונות ותכנים מסוימים. מלבד כל זאת, ניסיונו של מקדם אתרים מעיד על הכמות והאיכות של הקשרים שלו עם בעלי אתרים אחרים, שזהו נתון חשוב במיוחד על מנת להשיג קישורים איכותיים באמת עבור הלקוח שלו.

קידום אתרים הינו תחום תחרותי במיוחד ולכן מקדם אתרים חייב להיות בעל אופי תחרותי מאוד כדי לקדם את האתרי אינטרנט של לקוחותיו אשר מצפים ממנו להתחרות היטב במתחרים שלהם. רצוי מאוד להיפגש עם המקדם אתרים שאנחנו רוצים לשכור ולראות האם יש לו אופי תחרותי, בדרך כלל ניתן לראות זאת על פניו של האדם, האם הוא תחרותי או לא, במידה והמקדם אתרים שלנו אינו נראה בעל אופי תחרותי עדיף שלא לעבוד איתו כי כאמור, זהו תחום מאד תחרותי.

אמנם תחרותיות זאת תכונה חשובה והכרחית מאד אצל כל מקדם אתרים אבל על מנת לכבוש את ראש הפסגה, את המקום הראשון בתוצאות החיפוש, צריך יצירתיות. אדם יצירתי יכול לשגשג בתחום הקידום אתרים כמו המקדמי אתרים של סאו קלאסיק וזאת בגלל החופשיות בתחום והחדשנות הטכנולוגית של האינטרנט שמתחדש לעיתים תכופות. חוש יצירתי טוב נותן למקדם אתרים יתרון מובהק על מתחריו ומאפשר לו להביא את לקוחותיו לפסגות אמיתיים.

יש להיזהר היטב ממקדמי אתרים חובבניים בעלי כריזמה אשר לשונם חלקה ומצחם עז ומסוגלים לשכנע כל אדם ביכולתם להביא את האתר אינטרנט שלו למקום הראשון בתקופה קצרה של עד שלשה חדשים. סאו קלאסיק מעסיקה אך ורק מקדמי אתרים מקצוענים ובעלי ניסיון אמיתי ומוכח בקידום אתרים וזאת מכיוון שקידום האתר אינטרנט שלך יכול לקבוע את העתיד של העסק שלך.